כותב Avrum Tomer:
טוב, זה ללא ספק אחד הדברים המצחיקים שקראתי. כל כך מצחיק שבא לבכות.
רקע: ההסתדרות מנסה בכל כוחה לאגד את עובדי חברת הביטוח הראל, על אף שכל העובדים, כולל אלו שפועלים למען התאגדות, מודים שהתנאים שלהם טובים וההנהלה מתייחסת אליהם באדיבות ובנדיבות.
תודה לאל, יש קבוצה לא קטנה בחברה שמתנגדת לכך, ועושה רושם שיש לה סיכוי טוב להנחיל להסתדרות סוף סוף תבוסה. זה לא יהיה פשוט כמובן..
להזכירכם, להסתדרות יש עיתון, והוא הקצה כתב לסיקור המאבק בהראל.
ועכשיו קבלו את הגמל שלא רואה את דבשתו:
כתב האישום המופיע בכותרת המאמר היא "צירוף אוטומטי"- כי מתנגדי ההתאגדות בהראל פתחו דף פייסבוק לטובת מאבקם וצרפו אליו כמה שיותר מעובדי החברה. אוטומטית!!!11 בלי לשאול אותם בכלל!!
"אפילו אותי צירפו אוטומטית, ועדיין לא יצאתי" אמרה ל'דבר ראשון' מאיה צרפתי, חברת ועד הפעולה בחברה, "פשוט לקחו את כל העובדים שיש להם פייסבוק, וצירפו אותם לקבוצה. אף אחד לא הצטרף באופן עצמאי, כולל אותי".
שומו שמיים! מינימום אקציה למחנה ריכוז..
אז בואו נעשה קצת סדר: מדף פייסבוק אפשר לצאת בלחיצת כפתור, אבל מייצוג של ההסתדרות שעולה לכל עובד 0.95% ממשכורתו אי אפשר לצאת. וואן וויי טיקט. נישואים קתוליים.
ואת יודעת מה מאיה? שליש מהעובדים שכופים על כל השאר הצטרפות להסתדרות בלי רצונם- לזה אפשר לקרוא "צירוף אוטומטי". חתיכת צירוף אוטומטי.
רוב חברות הביטוח כבר התאגדו והן מעשירות את ההסתדרות המושחתת במיליונים כל חודש, בין השאר כדי לממן את העיתון הדמיקולו הזה. עובדי חברת הראל הם הילד ההולנדי עם האצבע בסכר- והם יכולים להתחיל את השחרור של המשק מטלפיה של ההסתדרות. צעד קטן לחברת הראל, צעד גדול למדינת ישראל. תנו להם את התמיכה שהם צריכים כדי לעשות זאת.

תגובות